31 Ağustos 2013 Cumartesi

Mutfaktan Gelen Lezzetler

    Mutfaktan Gelen Lezzetler... Mutfak öyle güzel bir yer ki, malzemeleri sevdiğiniz şekilde biçimlendirip onlara yeni bir hâl büründürdüğünüz harikulade bir yer. Oldum olası yemeğe ilgili olmuşumdur. Daha küçükken hangi yemek tuzlu hangisi tuzsuz, hangisi lezzetli hangisi değil bunları epeyce idrak edebiliyordum ve de iyi bir damak tadım olduğu söyleniyordu çevremdekilerce.

    Ben oldum olası yemeklere, pastalara ilgi duydum evet. Bugün de hala devam ediyor yemeklere olan şefkatim diyelim. Yemek tarifi deyince akla ben gelirim. Yemekler hakkında yorumlarım da beğenilir, epeyce isabetlidir. Mutfaktan gelen lezzetler dedik, evet güzel bir blog karşılıyor bizi yemek blogu. Damak tadınıza hitap eden lezzetlerin yer aldığı bir yemek arşivi, yemek tarifleri blogu. Bizleri yemek dünyasının kucağına götürüyor.

    Gerçekten çok seviyorum ben bu işi. Yemeklerin yapılışı ayrı güzel tadımı ve yorumlayışı ayrı güzel. Şahane bir şey yemek yemek! Bir başka yemek serüveninde buluşmak üzere, yemeği macera haline getirenler, hakikaten bu eyleminizde haklısınız :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder